Naprawiamy

Krajalnice i urządzenia do obróbki mięsa

Utrzymanie na optymalnym poziomie wydajności, systematyczna kontrola elementów tnących i regulacja to podstawowe wyzwania, z jakimi nasi serwisanci mierzą się w przypadku krajalnic i urządzeń do obróbki mięsa. Zajmujemy się tymi maszynami od wielu lat. Jesteśmy autoryzowanym serwisem najpopularniejszych w Polsce tego typu urządzeń.

Piece i urządzenia piekarnicze

Urządzenia piekarnicze są zazwyczaj użytkowane w nocy, a przez to wymagają specjalnej, głównie prewencyjnej opieki serwisowej. Szczególne znaczenie mają okresowe przeglądy, które eliminują ryzyko awarii i pozwalają zapewnić ciągłość pracy. Jesteśmy partnerem serwisowym producentów oferujących najbardziej zaawansowane technologie w dziedzinie piekarnictwa, a naszym znakiem rozpoznawczym jest wysoka jakość oferowanych usług i wyspecjalizowana kadra.

Piece konwekcyjno-parowe, grille i rożna

Piece, grille i rożna ze względu na swój reżim pracy i zastosowanie wymagają systematycznej i troskliwej opieki serwisowej. Dzięki olbrzymiej wiedzy i bogatemu doświadczeniu od lat jesteśmy partnerem dla klientów oczekujących maksymalnej niezawodności i wiarygodności.

Wagi

Serwisem urządzeń ważących oraz wag zajmujemy się od ponad 20 lat. Nasi technicy posiadają wyjątkową wiedzę i doświadczenie w obsłudze prewencyjnej i naprawach wag używanych w najbardziej wymagających miejscach, niezależnie czy to sklepy detaliczne, sieciowe czy obiekty przemysłu spożywczego mokrego.

Ekspresy do kawy

Firma Uniscale oferuje profesjonalny serwis ekspresów marki Saeco, w tym: naprawy, przeglądy techniczne oraz sprzedaż części. Dysponujemy fachową wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Z nami Twój sprzęt jest całkowicie bezpieczny.